Výkony baterií

Rozdíly mezi bateriemi 6V, 12V a 24V se týkají napětí a výkonu. Tyto hodnoty určují, jak silný motor může být použit s touto baterií a jak dlouho bude trvat, než  se baterie vybije.

  1. 6V baterie - Tyto baterie jsou obvykle používány v menších elektrických hračkách, jako jsou elektrické autíčka pro nejmenší děti. Baterie nabízejí nižší výkon a méně času na jízdu.
  2. 12V baterie - Tyto baterie nabízejí vyšší výkon než 6V baterie a jsou vhodné pro středně velké elektrické hračky, jako jsou elektrické autíčka pro starší děti. tyto baterie poskytují vyšší rychlost a delší čas na jízdu.
  3. 24V baterie - Tyto baterie nabízejí nejvyšší výkon ze všech a jsou vhodné pro ty největší a nejrychlejší elektrické hračky, jako jsou elektrické čtyřklolky a jeepy. Tyto baterie poskytují velmi vysokou rychlost a velmi dlouhý čas na jízdu.

Je důležité si uvědomit, že výběr správného typu baterie závisí na konkrétním modelu elektrického autíčka, motorky či čtyřkolky a na požadavcích na výkon a délku jízdy. Je nutné se při výměně či změně baterie poradit a jsme Vám plně k dispozici při tomto výběru.