O nás

Vítejte na e-shopu ElektroAutíčka-Čtyřkolky.cz,

Obchod zaměřený na licencovaná dětská elektrická autíčka, elektrické motorky, tříkolky, čtyřkolky, autobusy, Retro auta nebo zemědělskou techniku. Elektrická vozítka z naší nabídky jsou exkluzivní, mají naprosto přesný desing a nejkvalitnější možné provedení. Dětská elektro autíčkadětské elektrické motorky a další hračky pro děti z naší nabídky disponují nadstandardní výbavou jako je například: FM rádio, napojení přes bluetooth, díky kterému spárujete audio autíčka s telefonem, kvalitní čalouněné vybavení interiéru až po pohon 4x4.

Výrobci těchto Elektro Autíček a vozítek nabízí ve výbavě také xenon osvětlení nebo LED osvětlení, mnoho reálných audio a vizuálních efektů jako je start motoru, smyky i kolize např. pískání gum atd.

Myslí se opravdu na vše a to zejména na bezpečnost a komfort posádky. Komfort posádky Elektro autíčka zajišťuje odpružení náprav, ložiskové uložení a zejména značková EVA kola, která se chovají a připomínají běžně nafouklá kola. Takto odpadá Otravný zvuk kdy při jízdě je slyšet zvuk plastových kol. Toto je již dávno minulostí.

Nabízíme Vám nejlepší možnou kvalitu co se týče světového měřítka v Elektro Autíčkach pro vaše děti za seznační ceny.

Každé autíčko má dálkový ovladač, díky kterému jste připraveni kdykoliv převzít kontrolu nad vozem v případě nebezpečí. Dálkové ovládání v rukou pověřené osoby okamžitě vyřadí provoz elektrického autíčka dítěti. Autíčka totiž nepoužívají volantovou tyč pro ovládání ani lankové ovládání plynového pedálu. Vše je řízeno podobně jako u autíček na dálkové ovládání pomocí takzvaných servo motorů, kterým je nadřazena elektronika a procesory v ní obsažené.

Věříme, že si Vaše děti jízdu v námi nabízených Elektro Autíčcích, Čtyřkolkách, Jeepech, Skůtrech, nebo zemědělské technice užijí na plno.