Neohodnoceno

Dětský šicí stroj s odnímatelným stolkem

Perfektní světelný šicí stroj pro začínající švadleny! Šicí stroj může dítě snadno používat díky vestavěnému pedálu.
Skladem (>5 ks)
Kód: LXBSW200
Značka: Lexibook
1 804 Kč
Kategorie: Kreativní hračky
Hmotnost: 1.628 kg
Licence: Lexibook

Skutečná šicí dílna!

S tímto šicím strojem mohou děti vytvářet nejrůznější oděvy a doplňky. Funguje s nožním pedálem a šije jako profesionál! Díky svému designu a účinnosti je tento stroj vhodný pro všechny věkové kategorie. Připravili jsme pro vás 5 návodů, které vám pomohou vytvořit módní doplňky, jako je držák na karty, čelenka, pouzdro, škraboška a látková taška!

Šicí sada plná doplňků!

Šicí dílna má skutečný šicí stroj s mnoha funkcemi, jako je dvounitný steh s pojistkou, změna rychlosti, ruční přepínač, nožní pedál, odstřih nitě a integrované světlo pro šití. Součástí dílny je stolek pro pohodlnější a přesnější šití vašich oblíbených doplňků.

Součástí balení je mnoho příslušenství pro vytváření fantastických a kreativních projektů. Nabízí veškerý materiál, který může mladý švadlenka potřebovat, například 5 kusů látek, šicí nůžky, tenké a široké gumičky, saténovou stuhu, několik cívek nití, jehly a špendlíky, ruční navlékač, metr a rozpárač švů!

Rozvíjejte svou kreativitu!

Mladí návrháři s radostí popustí uzdu své fantazii při tvorbě doplňků na míru! V krabici najdete vše, co potřebujete k vytvoření neomezeného počtu outfitů. Tento šicí stroj je ideální pro rozvoj dětské kreativity a zručnosti. Tato šicí dílna se bude líbit všem milovníkům módy!

Po vybalení krabice je vše připraveno!

Žádné zklamání nebo frustrace: stroj je připraven k šití hned po vybalení krabice, stačí vložit baterie nebo stroj zapojit! Potřebujete změnit barvu nitě? Podívejte se do přiloženého návodu k použití nebo se podívejte na naše předváděcí videa, kde najdete vysvětlení a tipy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: